Kemp Selenge

Máte zájem o tento zájezd?

Rezervace

ID: GSU0171

 

Termín zájezdu: 31.08. - 12.09.2016 (12 dní).

Druh zájezdu: Aktivní turistika - poznávací.

Typ ubytování: Vlastní kempy s plnou penzí.

Celková cena zájezdu: 43 000 Kč.

 

Cena zájezdu zahrnuje: ubytování a plná penze na kempech, ubytování v Ulb (hotel 3*), veškeré přesuny na kempech i po Ulb, odvoz z letiště a na letiště, česky/slovensky mluvící průvodce, vnitrostátní letenky (2x), přeprava autem na kemp a zpět.

 

Cena zájezdu nezahrnuje: mezinárodní letenku, stravu v Ulb (do 50 USD), alko-nealko nápoje, cestovní pojištění, vstupné do muzeí (rozhodne se na místě, kolik těchto atrakcí budou chtít klienti absolvovat).

 

 

Podrobný popis programu:

Den 1

Odlet z Evropy

 

Den 2

Přílet do ULB (z Moskvy, Pekingu nebo Istanbulu), odjezd do hotelu, ubytování. Po krátkém odpočinku prohlídka města - vyhlídka Zaisan, klášter Gandan, přírodní muzeum, muzeum Čingischána, muzeum historických kostýmů, čínské muzeum, případně lovecké muzeum podle přání, centrální náměstí s parlamentem. Večer kulturní vystoupení, mongolské národní písně, historické tance, atraktivní kostýmy. Nocleh v hotelu v ULB

 

Den 3

Ranní odlet do Moronu, poté odjezd na kemp Selenge. Další program podle odletu vnitrostátní linky. Po příletu do Moronu odjezd nádhernou krajinou na kemp Selenge, cestou přejezd řeky Selengy a dále pokračování divokou cestou přes průsmyky přímo na kemp. Cestou fotografování na významných místech v údolí řeky. Příjezd na kemp, ubytování, krátký pěší trek do okolí kempu. Večer kulturní vystoupení.

 

Den 4-10

Denně se s průvodcem jede paprskovitě na významná přírodní místa do okolí kempu na koních s mongolskými průvodci, piknik v přírodě, ukázky jezdeckého umění. Večer kulturní program na kempu. Trasa na koních údolím řeky Selengy, loukami plnými exotických květin, délka trasy podle chuti a fyzického fondu klientů.

Výjezd na poutní místo, kde je lámaistický pomník (centrum přírodní energie), potom splavení řeky Selenge (25 km na raftech), cestou zastávky na význačných místech, fotografování, odpočinek. Příjezd do kempu.

Řeka Selenge je největší mongolská řeka, která vzniká soutokem řek Ider, Čuluut, Delgermoron a Bugsei. Selenge napájí Bajkalské jezero jako jeho největší přítok.

Návštěva místního guvernéra, prohlídka klasických vesnických obchodů. Po obědě návštěva místních pasteveckých rodin, přenocování u rodiny po 2 klientech, večeře a nocleh s rodinou.

Závody v lukostřelbě. Příprava mongolské speciality chorchog (pečená koza v konvi), večer táborák.

 

Den 11

Ráno odjezd do Moronu, prohlídka města, mnoho zajímavých atrakcí: místní trh, návštěva místního kláštera a lamaistické bohoslužby. Odjezd na letiště a odlet do ULB. Nocleh v ULB

 

Den 12

Odlet do Evropy

 

 CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.