MONGOLSKO
Jedinečný zážitek v srdci divoké země!

Nechte se vtáhnout krásou nespoutané přírody, okuste pravý život potomků Čingischána. Umíme se postarat i o náročné klienty, zaručujeme kvalitní servis. Plníme neobvyklá přání a vytvoříme vám individuální program na míru. Prožijte neopakovatelné chvíle s místními pastevci s hrdostí i tajemností bájného dobyvatele. Poznejte skvosty, jimiž tato nezkrotná země skýtá - ať už jako turista nebo vášnivý rybář toužící zdolat trofeje, které nenajdete nikde jinde na světě. Naše výpravy vám přiblíží dokonalý obraz tuhého způsobu života a osobité kultury zdejších obyvatel. Odhalí vám téměř všechna přírodní pásma od pouště, stepi, tundry, tajgy až po velehory.

 

 

Rybaření

Strhující rybářské zájezdy

Zavedeme vás k nejúspěšnějším rybářským místům celého Mongolska. Zajistíme vám nevídané zážitky od rybolovu endemitů ve vysokohorských oblastech přes dobrodružství v národních parcích s mizivými stopami civilizace, až po komfort v luxusním kempu pro náročné. Více než dvacet let garantujeme špičkový servis a flexibilitu při organizaci v rámci aktuálních přírodních podmínek s důrazem na bezpečnost našich klientů.

 

 

Turistika

Prožijte Mongolsko všemi smysly!

Zavedeme vás do oblastí bohatých na rozmanitost přírodních krás, jedinečných úkazů a míst, z nichž je cítit mystično, duchovno, energičnost a hrdost této tisícileté kultury. Nomádské rodiny vás srdečně přivítají do svých skromných příbytků a dají vám okusit ze svého tvrdého, ale svobodného, nespoutaného života. Vyberte si z kombinací devíti různorodých programů, upravte je dle vašeho přání. Jedinečným a nezapomenutelným zážitkem je mongolský národní svátek Naadam, který vám představí tradiční řemesla a umění boje. Naše česky mluvící průvodkyně vám ukážou nedotčenou přírodu zelenající se tajgy přes vysokohorské výstupy, kde najdete domov chovatelů sobů, přes širé stepi koně Převalského, až k zlatavému písku pouště Gobi. Milovníci sportu uvítají novinku - cyklistické výlety po údolí řeky Selenge

 

 

 

Fotogalerie

Potěšte se fotografiemi našich spokojených klientů.


CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.