MONGOLSKO
Oáza klidu v dnešním neklidném světě

Ingol logo

 

Ingol - Specialista na Mongolsko

Naše cestovní kancelář vznikla na základě spolupráce geologů a podnikatelů v roce 1992. V začátcích jsme organizovali zájezdy pouze pro rybáře, ale stále častěji se k nám připojují milovníci divoké přírody a cestovatelé toužící poznat svobodný život posledních kočovníků.

Naši klienti jsou prakticky z celého světa a více jak 70 % se s námi do Mongolska vrací. Naší myšlenkou je umožnit klientům nevšední zážitek a co nejvíce jim přiblížit nomádský styl života. V dnešním nebezpečném, uspěchaném světě, plném konzumu a falešných představ je Mongolsko jedna z posledních klidných zemí laskavě vítající každého turistu.

Naše firmy, kempy a personál se dokáží postarat i o náročné klienty zvyklé na nadstandardní styl servisu. Snažíme se plnit i neobvyklé individuální přání a změny programu. Pořádáme firemní zájezdy s bohatým programem, které dokáží zaujmout a utuží celý kolektiv. Naše poznávací programy udělají dokonalý obraz místního způsobu života i kultury zdejších obyvatel. Místní pastevci – potomci Čingischána mají v sobě hrdost i tajemnost tohoto bájného válečníka a dobyvatele.

Návštěva této země může ukázat téměř všechny přírodní pásma od pouště, stepi, tundry, tajgy až po velehory.

Ingol se snaží přes své mongolské průvodce ještě více umožnit klientům poznat a pochopit mentalitu zdejší země a jejich obyvatel. V Mongolsku nejsou žádné náboženské rozpory, ukážeme vám budhistické mnichy i šamany, kteří vám představí svoje učení i víru. Vezmeme vás na místa vyzařující a naplňující vás přírodní energií a silou. Naše poznávací i dobrodružné zájezdy jsou vždy spjaty se zdejší nezničenou a nádhernou přírodou.

 

 

Naši turističtí průvodci

Při našich společných dobrodružných výpravách po Mongolsku se o Vás budou starat po celou dobu tito průvodci...

více →

 

Naši rybářští průvodci

Aby jste s námi chytli životní rybářský úlovek postarají se o Vás tito zkušení průvodci...

více →


GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz

CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

qrcode
Facebook


Copyright © 2016 CK Ingol - spol. s r.o., Všechna práva vyhrazena.

Development: Petr Holman