MONGOLSKO
Objevte s námi ta pravá dobrodružství

Ingol - Specialista na Mongolsko

Naše firmy, kempy a personál se dokáží postarat i o náročné klienty zvyklé na nadstandardní styl servisu. Snažíme se plnit i neobvyklé individuální přání a změny programu. Pořádáme firemní zájezdy s bohatým programem, které dokáží zaujmout a utuží celý kolektiv. Naše poznávací programy udělají dokonalý obraz místního způsobu života i kultury zdejších obyvatel. Místní pastevci – potomci Čingischána mají v sobě hrdost i tajemnost tohoto bájného válečníka a dobyvatele. Návštěva této země může ukázat téměř všechny přírodní pásma od pouště, stepi, tundry, tajgy až po velehory.

 

 

Loga

 

 

Největší rybářské úlovky!

Největší rybářské úlovky!

V letošní sezoně byla na všech kempech vysoká voda, proto rybolov nebyl jednoduchý, ale naši klienti již mají po opakovaných návštěvách našich kempů v Mongolsku velké zkušenosti. Stále více se prosazuje lov Taimena muškařským prutem, největší Taimen ulovený tímto způsobem měl 132 cm.


 

Film Mongolsko 2016 - lov Taimenů na mušku


 

Země velkého Chána

Největší rybářské úlovky!

Opakovaně jsme navštívili rodiště Čingischána blízko soutoku řek Onon a Balž, kde se tento vojevůdce narodil. Navštívili jsme muzeum mongolských císařoven, z nichž některé byly význačné vojevůdkyně a skvělé bojovnice.


 

Turistické programy s průvodcem

Největší rybářské úlovky!

Připravili jsme pro příští rok čtyřdenní program, kde navštívíme tato historická místa, například místo, kde malý Čingischán (Temudžin) pil vodu, z které údajně získal sílu, místo jeho narození, kde je soustředěna energetická síla ze země, a také muzeum Císařoven.


 

Rybářské rekordy 2016!

Největší rybářské úlovky!

Největší rybářské úlovky našich klientů 2016 v Mongolsku: Taimen 144 cm, Amurská štika 115 cm, Obecná štika 110 cm, Lenok – sibiřský pstruh 82 cm, Lipan (mongolský) 71 cm, Okoun 52 cm.


 

Nedotčená příroda

Největší rybářské úlovky!

I v letošním roce proběhly dobrodružné výlety, kterých se účastnily známé osobnosti, jako například Jakub Vágner, ale i zcela nezkušení turisti. Splavovali jsme raftem divoké a nespoutané řeky, žili v loveckých srubech bez jakékoli civilizace, spali na naprosto opuštěných místech ve stanech i bez něj. V noci naslouchali zvukům z tajgy i ze stepi, neboť právě v těchto nedotčených oblastech je největší koncentrace divoké zvěře. Právě tyto výpravy jsou poslední dobou velmi populární i pro dobře situované a zhýčkané turisty.


 

Nomádská kultura, původní obyvatelé Mongolska

Největší rybářské úlovky!

Prakticky při každé výpravě, ať rybářské nebo turistické, se naši klienti seznamují a setkávají s nomádskou kulturou a způsobem života. Tyto pro turisty velmi zajímavá a atraktivní setkání dávají zapomenout naší globální a sebezničující civilizaci. Motto poznání nomádského způsobu života je svoboda a nekonečný prostor.

 


logo

CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz

qrcode


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.