CHANAGAJ

- řeka Šiškid -

Mimořádná příležitost si vyzkoušet lov tajmena, lenoka a lipana v divoké nezničené přírodě. Kemp v kaňonu řeky Šiškid v podhůří Východních Sajan je připraven poskytnout pohodlí a kvalitní servis i v chladných obdobích rybářské sezony. Zateplené sruby, jídelna se společenskou místností a sprchy s teplou vodou Vám zpříjemní pobyt po náročných rybářských výpravách po řece Šiškid do nezničených koutů divukrásné přírody. Počet lovících rybářů je limitován počtem licení na lov tajmena. Inspektoři a ochránci přírody kontrolují dodržování pravidel rybolovu a tím umožňují bohatý výskyt trojeních ryb všech druhů, hlavně však krále mongolských řek - tajmena.

 

Náročné výlety do okolí na koních, sobech nebo raftových člunech nás naplní pocitem něčeho opravdu neopakovatelného. Sezona od poloviny června do poloviny října dává dostatek možností si vybrat ten správný termín pro muškaře nebo vláčení. Naši průvodci se umí skvěle orientovat v divoké přírodě a každému klientovi pomohou.

 

Zveme všechny milovníky nevšedního rybolovu a dobrodružství k návštěvě tohoto kempu.

 

 

Nejlepší termíny: červen a září a říjen (prakticky celé léto).

Kapacita kempu: 6 - 10 rybářů.

 

Máte zájem o rybářský zájezd na Chanagaj?

INFORMACE & REZERVACE : 603 164 061 Napište nám

 

Fotografie z rybářských zájezdů na Chanagaj.

 

Komentáře našich klientů:

Discovery Channel Team

Steven Todd

Steven Todd, UK

Cesta do Mongolska byla opravdu neuvěřitelná, byla to životní cesta a nikdy na ni nezapomenu. Ať už jsme jezdili na velbloudech, na koních, na sobech nebo jsme šli pěšky, všechny vědomosti a znalosti Ingolu byly přesně to, co jsme potřebovali pro naši výpravu. Petr a jeho tým se vždy ujistili, že jsme se dostali do těch nejlepších rybářských míst a hlavně že jsme chytili mnoho nádherných tajmenů. Snad se budu moct jednoho dne vrátit zpátky a zažít tuto úžasnou zemi znovu.

Jakub Vágner

Jakub Vágner

Na svých expedicích se setkávám s průvodci a rybářskými společnostmi odlišných kvalit. Ingol považuji za jednu z nejkvalitnějších rybářských cestovek na světě. Pokud chcete za rybami do Mongolska, nemá smysl experimentovat. Ingol je tou nejlepší a nejbezpečnější volbou..logo

CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz

qrcode


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.