CHanagaj

- zdolávání trofejního taimena v kaňonu divé řeky -

Jedinečná příležitost utkat se s trofejními kusy tajmena, lenoka a lipana v nespoutané panenské přírodě, kam lidská noha sotva vkročila. Kemp Chanagaj leží v kaňonu řeky Šiškid v podhůří Východních Sayan a poskytuje pohodlí a kvalitní servis i během chladných obdobích rybářské sezony.

Zateplené sruby, jídelna se společenskou místností a sprchy s teplou vodou Vám zpříjemní pobyt po náročných rybářských výpravách. Počet lovících rybářů je limitován počtem licencí na lov taimena. Inspektoři a ochránci přírody kontrolují dodržování pravidel rybolovu, a tím umožňují početný výskyt trofejních ryb všech druhů, hlavně však krále mongolských řek - taimena.

Výzvy plné výpravy v koňských sedlech, na sobech či raftových člunech vám umožní prožít něco opravdu neopakovatelného. Sezona začínající v polovině června trvající do poloviny října dává dostatek prostoru si vybrat vhodný termín pro muškaře i pro vláčení. Naši průvodci se v divoké přírodě skvěle orientují a každému klientovi spolehlivě pomohou. 

 

 

Fotoalbum

 

Komentáře našich klientů:

Discovery Channel Team

Steven Todd

Steven Todd, UK

Cesta do Mongolska byla opravdu neuvěřitelná, byla to životní cesta a nikdy na ni nezapomenu. Ať už jsme jezdili na velbloudech, na koních, na sobech nebo jsme šli pěšky, všechny vědomosti a znalosti Ingolu byly přesně to, co jsme potřebovali pro naši výpravu. Petr a jeho tým se vždy ujistili, že jsme se dostali do těch nejlepších rybářských míst a hlavně že jsme chytili mnoho nádherných tajmenů. Snad se budu moct jednoho dne vrátit zpátky a zažít tuto úžasnou zemi znovu.

Jakub Vágner

Jakub Vágner

Na svých expedicích se setkávám s průvodci a rybářskými společnostmi odlišných kvalit. Ingol považuji za jednu z nejkvalitnějších rybářských cestovek na světě. Pokud chcete za rybami do Mongolska, nemá smysl experimentovat. Ingol je tou nejlepší a nejbezpečnější volbou..Ingol

© 2018 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.