DELGER MORON

- řeka Delger Moron -

Nádherná hraniční řeka s Ruskou federací. Ortodoxní muškaři tvrdí, že je to pravděpodobně nejhezčí a nejideálnější řeka pro rybolov na mušku v Mongolsku. Průzračně čistá řeka je obklopena bílými vápencovými skálami a nádhernou zalesněnou tajgou.
Jurtový kemp skýtá pohodlí v této divoké přírodě, skvělá kuchyně i sprcha s teplou vodou potěší každého rybáře po celodenním rybolovu. Řeka se splavuje raftovým člunem. K dispozici jsou i průvodci, kteří pomůžou radou i zkušenostmi, zvláště rybářům, kteří přijíždějí na tuto řeku poprvé.
Mimo velké exempláře tajmena, jsou zde i dostatečně zastoupeni lenoci a také lipani
. Protože řeka je velmi čistá, je potřeba se pohybovat kolem vody opatrně a zbytečně ryby neplašit. Pro tento kemp mluví i poměrně malá vzdálenost od letiště v Murenu. Je možné zde podnikat i dobrodružné výpravy na úsek řeky, který leží přímo v tajze a v nádherném kaňonu buď raftem nebo na koních.


 

Nejlepší termíny: červen a září.

Kapacita kempu: 6 - 8 rybářů.

 

Máte zájem o rybářský zájezd na Delger Moron?

INFORMACE & REZERVACE : 603 164 061 Napište nám

 

Fotografie z rybářských zájezdů na Delger Moron.

 

Komentáře našich klientů:

Curry Peter

Peter Curry
Darwin - Austrálie

Do Mongolska jsem cestoval 3x během posledních 5 let, abych ulovil bájného tajmena. Vždy jsem využil služeb Ingolu k zajištění služeb a servisu v této zemi. Provázející personál mi vždy pomáhal při našem tripu na celém území Mongolska. Kempy jsou pohodlné a poskytují vynikající příležitost pro tyto tripy.logo

CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz

qrcode


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.