SELENGE RAŠANT

- řeka Selenge -

Nejlépe vybavený kemp Ingolu je určen především milovníkům vláčení. Největší mongolská řeka Selenge skrývá trofejní tajmeny, ale i štiky, okouny, mníky a lenoky. Na této řece je vždy lepší lovit s průvodcem, který ukáže nejlepší místa i způsob rybolovu. Muškařit je možné na přítocích Delgermoronu, Čulutu a Ideru.

 

Součástí kempu jsou apartmány s vlastním sociálním zařízením a teplou vodou, nadstandardně vybavená společenská místnost s jídelnou. Rozlohou poskytuje Selenga k dispozici největší prostor k rybolovu, který je organizován splavováním na raftových člunech. K dispozici jsou i výlety do vzdálených míst terénním autem. Sezona je nejlepší od poloviny září do konce října. Výhodou tohoto kempu je snadná dostupnost (do 2 hodiny jízdy) z letiště v Moronu po kvalitní cestě.

 

Nejlepší termíny: září a říjen.

Kapacita kempu: 6 - 10 rybářů.

 

Máte zájem o rybářský zájezd na Selenge Rašant?

INFORMACE & REZERVACE : 603 164 061 Napište nám

 

Fotografie z rybářských zájezdů na Selenge Rašant.

 

Komentáře našich klientů:

Autoři TV seriálu „Hunting and Fishing“

Srdjan Despot Blaf

Jovan Simonovic
and
Srdjan Despot Blaf

Naše hledání tajmena, nejkrásnější sladkovodní ryby, začalo v roce 1996. Podnikli jsme devět tripů na Sibiř a do vzdáleného východního Ruska, rybařili jsme na mnoha řekách s větším nebo menším úspěchem. Do Mongolska jsme poprvé přijeli v roce 2005. Díky Petru Procházkovi a jeho společnosti Ingol jsme si velmi brzy poté uvědomili, že jsme konečně našli to, co jsme hledali. Užívali jsme si nezapomenutelné rybaření na Šiškidu, Tengisu, Delger Moronu, Uru, Egu, Selenge, Ononu, Chalchynu a na nějakých dalších řekách a zdokumentovali to v našich nesčetných rybářských filmech. Plánujeme pokračovat dále v návštěvách Mongolska a komfortních kempů Ingolu.

Rudlof Hrušínský

Rudolf Hrušínský

Rybářský ráj...

Děkuji cestovní kanceláři Ingol, za skvělý servis při rybářských výpravách po Mogolsku. Rybářského ráje, kde jsou řeky ještě čisté, nezničené ani průmyslem ani člověkem, plné velkých nádherných ryb. Miluju nádhernou mongolskou přírodu a vždy se tam budu rád vracet.logo

CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz

qrcode


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.