Selenge Rašant

- vláčení na nejluxusnějším rybářském kempu -

Kemp Selenge Rashant je náš nejlepší kemp s nově vybudovanými srubovými apartmány s vlastním sociálním zařízením, jídelnou a nadstandardně vybavenou společenskou místností. Doporučujeme jej klientům, kteří preferují pohodlí a klid.  Největší mongolská řeka Selenge je v této lokalitě vhodná pro vláčení, muškařit se však dá na blízkých přítocích Delgermoronu, Čulutu a Ideru. Řeka je domovem trofejních taimenů, ale i velkých štik, okounů, mníků a lenoků. Řeku je možné splavovat raftem.

Je zde i možnost výletů do vzdálených míst terénním autem. Sezona je nejúspěšnější od poloviny září do konce října. Výhodou tohoto kempu je snadná dostupnost (do 2 hodiny jízdy) z letiště v Moronu po kvalitní cestě.

 

Fotoalbum

 

Komentáře našich klientů:

Autoři TV seriálu „Hunting and Fishing“

Srdjan Despot Blaf

Jovan Simonovic
and
Srdjan Despot Blaf

Naše hledání tajmena, nejkrásnější sladkovodní ryby, začalo v roce 1996. Podnikli jsme devět tripů na Sibiř a do vzdáleného východního Ruska, rybařili jsme na mnoha řekách s větším nebo menším úspěchem. Do Mongolska jsme poprvé přijeli v roce 2005. Díky Petru Procházkovi a jeho společnosti Ingol jsme si velmi brzy poté uvědomili, že jsme konečně našli to, co jsme hledali. Užívali jsme si nezapomenutelné rybaření na Šiškidu, Tengisu, Delger Moronu, Uru, Egu, Selenge, Ononu, Chalchynu a na nějakých dalších řekách a zdokumentovali to v našich nesčetných rybářských filmech. Plánujeme pokračovat dále v návštěvách Mongolska a komfortních kempů Ingolu.

Rudlof Hrušínský

Rudolf Hrušínský

Rybářský ráj...

Děkuji cestovní kanceláři Ingol, za skvělý servis při rybářských výpravách po Mogolsku. Rybářského ráje, kde jsou řeky ještě čisté, nezničené ani průmyslem ani člověkem, plné velkých nádherných ryb. Miluju nádhernou mongolskou přírodu a vždy se tam budu rád vracet.Ingol

© 2018 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.