Cestovní kancelář Ingol - zájezdy do Mongolska

Turistické zájezdy a destinace v Mongolsku

Již 20 let realizujeme rybářské a turistické zájezdy do Mongolska. Máme vlastní kempy a personál, mluvící i česky. Pro rybáře jsme vybudovali kempy na nejlepších místech pro lov Taimenů, štik, Lipanů a mnohých další ryb. Pro turisty jsme vytvořili kombinaci 8 programů s možností individuální úpravy pro cestování na nejzajímavější místa Mongolska s důrazem na poznání nedotčené přírody, kterou nenajdete již jinde na světě. Setkání s původními obyvateli Mongolska - Nomády a poznání způsobu života těchto obyvatel i v 21. století jenom podtrhne nezapomenutelný životní zážitek z návštěvy této země.

 

Nabídka zájezdů do Mongolska

Ideální pobyt je 14 dnů, můžeme však připravit i zájezdy na 8, 10, 18 dnů pobytu. Organizujeme i individuální pobyty na předem dohodnutý počet dnů.

Ceny jsou individuální pro skupiny i jednotlivce podle programu, který si vyberete. Každou skupinu doprovází průvodce Ingolu  (v Mongolsku). Na vyžádání zajišťujeme i mezinárodní letenku.

 

 

 

 


 

Naši turističtí průvodci

Při našich společných dobrodružných výpravách po Mongolsku se o Vás budou starat po celou dobu tito průvodci...

 

Rybářské zájezdy a destinace v Mongolsku

Provázíme naše klienty na nejlepších řekách Mongolska a ukazujeme jim nejúspěšnější místa rybolovu. Dlouholeté zkušenosti neustále rozšiřujeme o nové poznatky a nová místa k rybolovu. Garantujeme nejlepší servis a organizaci v rámci aktuálních přírodních podmínek. Dbáme na bezpečnost našich klientů a snažíme se plnit jejich přání.

 

Naši rybářští průvodci

Aby jste s námi chytli životní rybářský úlovek postarají se o Vás tito zkušení průvodci...


 

 

 


CK Ingol - spol. s r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

GSM:

+420 603 164 061

Tel.:

+420 577 211 115

E-mail:

ingol@ingol.cz


© 2017 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.