Selenge Rashant

- spinning on the most luxurious fishing camp -

 

Selenge Rashant camp is our best with newly built log cabin apartments with own social facility, dining room and extra equipped saloon. We recommend that to clients who prefer comfort and calm. The biggest Mongolian river Selenge here is suitable for spinning, but you can also do fly fishing on nearby Delgermoron affluents Ider and Chulut. River is possible to float by raft boats.

 

There are opportunities for trips to distant places by jeeps. Season is the most successful since the half of September to the end of October. Advantage of this camp is great availability (2 hours from Moron). 

 

Photogallery

 

Komentáře našich klientů:

Autoři TV seriálu „Hunting and Fishing“

Srdjan Despot Blaf

Jovan Simonovic
and
Srdjan Despot Blaf

Naše hledání tajmena, nejkrásnější sladkovodní ryby, začalo v roce 1996. Podnikli jsme devět tripů na Sibiř a do vzdáleného východního Ruska, rybařili jsme na mnoha řekách s větším nebo menším úspěchem. Do Mongolska jsme poprvé přijeli v roce 2005. Díky Petru Procházkovi a jeho společnosti Ingol jsme si velmi brzy poté uvědomili, že jsme konečně našli to, co jsme hledali. Užívali jsme si nezapomenutelné rybaření na Šiškidu, Tengisu, Delger Moronu, Uru, Egu, Selenge, Ononu, Chalchynu a na nějakých dalších řekách a zdokumentovali to v našich nesčetných rybářských filmech. Plánujeme pokračovat dále v návštěvách Mongolska a komfortních kempů Ingolu.

Rudlof Hrušínský

Rudolf Hrušínský

Rybářský ráj...

Děkuji cestovní kanceláři Ingol, za skvělý servis při rybářských výpravách po Mogolsku. Rybářského ráje, kde jsou řeky ještě čisté, nezničené ani průmyslem ani člověkem, plné velkých nádherných ryb. Miluju nádhernou mongolskou přírodu a vždy se tam budu rád vracet.Ingol

© 2018 CK Ingol - spol. s r.o. & Petr Holman, Všechna práva vyhrazena.