kemp CHANAGAJ

Národní park na řece Šiškid (Malý Jenisej) dovoluje chytat trofejní tajmeny.


POPIS

Jedinečná příležitost utkat se s trofejními kusy tajmena, lenoka a lipana v nespoutané panenské přírodě, kam lidská noha sotva vkročila. Kemp Chanagaj leží v kaňonu řeky Šiškid v podhůří Východních Sayan a poskytuje pohodlí a kvalitní servis i během chladných obdobích rybářské sezony.

Zateplené sruby, jídelna se společenskou místností a sprchy s teplou vodou Vám zpříjemní pobyt po náročných rybářských výpravách. Počet lovících rybářů je limitován počtem licencí na lov taimena. Inspektoři a ochránci přírody kontrolují dodržování pravidel rybolovu, a tím umožňují početný výskyt trofejních ryb všech druhů, hlavně však krále mongolských řek - taimena.

Výzvy plné výpravy v koňských sedlech, na sobech či raftových člunech vám umožní prožít něco opravdu neopakovatelného. Sezona začínající v polovině června trvající do poloviny října dává dostatek prostoru si vybrat vhodný termín pro muškaře i pro vláčení. Naši průvodci se v divoké přírodě skvěle orientují a každému klientovi spolehlivě pomohou. 

GALERIE


CK Ingol - spol. s.r.o.
Smetanova 2799
760 01 ZLÍN
Czech Republic

603 164 061
577 211 115

Ingol
X

Zákaz kopírování

Na veškerý obsah stránek se vztahují autorská práva